Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zelený dort (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený dort zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zelený dort. Kreslená ilustrace Zelený dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelený dort lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 262 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: vectorsme

Zaujal vás náš klipart Zelený dort? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Zelený dort se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Satelit ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 1 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Kůň z balónků zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, Jídlo, cliparts, ilustrační obrázek, Zelený dort, kliparty, svg, free, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: škola, eshop, Instagram, plakáty, kalendář, časopis, webové stránky, PowerPoint, referáty, pozvánky, Facebook, etikety, památník, profil, profilovka, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Modrý auto zdarma, vektorový obrázek Zlaté číslo 0 ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Hnědý pavouk ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.