Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kalifornie, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kalifornie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kalifornie. Pakliže si chcete obrázek Kalifornie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Kalifornie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalifornie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kalifornie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalifornie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 252 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DevinCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kalifornie je v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pohár se zmrzlinou zdarma Podívejte se i na ilustrace Buzola ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté B ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, obrázek, kliparty, Mapy, grafika, svg, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, Kalifornie, Kalifornie

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, fotokniha, dokument, pozvánky, seminární práce, PowerPoint, Pinterest, webové stránky, corelDraw, škola, časopis, plakáty, Instagram, blog, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vánoční stromek zdarma, vektor Zelené Lamborghini ke stažení nebo obrázek Zvoneček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.