Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kalifornie, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kalifornie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kalifornie. Pakliže si chcete obrázek Kalifornie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Kalifornie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalifornie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Kalifornie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalifornie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 252 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DevinCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kalifornie se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční výzdoba ke stažení Podívejte se i na klipart Zelené jablko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík v pračce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, Kalifornie, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, kliparty, Kalifornie, Mapy, svg, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, památník, prezentace, PowerPoint, škola, pozvánky, referáty, Twitter, textové dokumenty, web, blog, články, Pinterest, kalendář, office, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Brambůrky ke stažení, ilustrace Didgeridoo ke stáhnutí nebo vektor Mobil zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.