Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vodní meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodní meloun zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vodní meloun. Obrázek Vodní meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vodní meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 732 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vodní meloun je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotokopírka ke stažení Podívejte se i na obrázek Belgie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pivní sud zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, obrázek, vektor, cliparts, klipart, Zelenina, kliparty, download, ilustrace, free, Vodní meloun, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, pozvánky, časopis, Adobe Illustrator , openOffice, corelDraw, prezentace, plakáty, škola, dokument, Instagram, fotokniha, články, blog, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Rolničky ke stažení, klipart Pneumatika ke stáhnutí nebo ilustrace Hranolky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.