Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vodní meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodní meloun zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vodní meloun. Klipart Vodní meloun je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vodní meloun lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Vodní meloun ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 732 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vodní meloun se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Tanzanie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Loď zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ninja ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, download, klipart, obrázek, Vodní meloun, ke stažení, free, vektor, grafika, ilustrace, Vodní meloun, Zelenina

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, word, webové stránky, office, inkscape, Pinterest, fotokniha, časopis, openOffice, plakáty, památník, seminární práce, blog, kalendář, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Věžák ke stáhnutí, ilustrace Pírko zdarma nebo vektor Adventní věnec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.