Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vodní meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodní meloun zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vodní meloun. Klipart Vodní meloun je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vodní meloun lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vodní meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 732 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vodní meloun je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jaguár americký zdarma Podívejte se i na obrázek Modrý dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční hvězda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Vodní meloun, vektor, zdarma, grafika, vektorový obrázek, klipart, kliparty, Vodní meloun, obrázek, ilustrace, download, svg, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, avatar, textové dokumenty, plakát, corelDraw, office, Twitter, referáty, články, blog, seminární práce, profil, škola, fotokniha, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Julius Caesar zdarma, klipart Vejce ke stažení nebo ilustrace Fialové auto ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.