Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sada emotikonů (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Sada emotikonů. Klipart Sada emotikonů je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Sada emotikonů? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sada emotikonů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 138 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Zorro

Potěší nás, pokud budete tento klipart Sada emotikonů sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Sada emotikonů je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mil Mi-24 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vejce naměkko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Červený pták ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Sada emotikonů, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, ilustrace, free, download, grafika, vektor, Smajlíci, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, wordpress, word, fotokniha, etikety, avatar, inkscape, referáty, diář, kalendář, video, dokument, profil, pozvánky, Pinterest, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart EPS ke stáhnutí, vektorový klipart Pirátská lodička zdarma nebo obrázek, klipart Spínací špendlík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.