Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sada emotikonů, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Sada emotikonů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Sada emotikonů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Sada emotikonů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sada emotikonů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 138 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Zorro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sada emotikonů je v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno K ke stažení Podívejte se i na ilustrace Burák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart ODT zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sada emotikonů, cliparts, vektor, Sada emotikonů, Smajlíci, free, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, grafika, svg, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, prezentace, seminární práce, corelDraw, kalendář, Facebook, avatar, časopis, fotokniha, openOffice, památník, pozvánky, škola, dokument, word

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Agentka ke stažení, vektor Informace ke stáhnutí nebo obrázek Ještěrka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.