Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sada emotikonů (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sada emotikonů. Stahujte klipart Sada emotikonů v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Sada emotikonů? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sada emotikonů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 138 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Zorro

Líbí se vám klipart Sada emotikonů? Pak se podělte s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Sada emotikonů je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Desktopový počítač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Psaníčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zvoneček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, zdarma, klipart, grafika, Sada emotikonů, ke stáhnutí, cliparts, svg, download, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Smajlíci, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, office, PowerPoint, diář, fotokniha, seminární práce, webové stránky, prezentace, profilovka, blog, word, články, kalendář, škola, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Červená složka ke stažení, vektorový klipart Merkur ke stažení nebo obrázek, klipart Daniel Radcliffe ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.