Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sada emotikonů, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Sada emotikonů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Sada emotikonů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Sada emotikonů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sada emotikonů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 138 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Zorro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sada emotikonů je v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Violoncellistka ke stažení Podívejte se i na obrázek Červené vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Alarm zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, download, svg, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Sada emotikonů, ilustrační obrázek, Smajlíci, Sada emotikonů, vektor, klipart, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, Instagram, textové dokumenty, office, inkscape, PowerPoint, škola, Adobe Illustrator , word, dokument, dokumenty, webové stránky, profil, kalendář, pozvánky, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Otáčkoměr ke stažení, klipart Golfové vozítko ke stáhnutí nebo ilustrace Odměrka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.