Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sada emotikonů, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Sada emotikonů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Sada emotikonů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Sada emotikonů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Sada emotikonů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 138 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Zorro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sada emotikonů se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dívka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vysoké kolo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek ASP ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, free, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, Smajlíci, Sada emotikonů, klipart, zdarma, download, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, plakáty, openOffice, avatar, Twitter, PowerPoint, pozvánky, Adobe Illustrator , webové stránky, blog, corelDraw, profilovka, Facebook, kalendář, fotokniha, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Brouk ke stáhnutí, ilustrace Pozor vlak zdarma nebo vektor Ledňáček biacký ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.