Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sada emotikonů, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Sada emotikonů. Klipart Sada emotikonů je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sada emotikonů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 138 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Zorro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sada emotikonů se nachází v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedozelená stužka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Molekula vody zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Excel ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, cliparts, grafika, ilustrace, Sada emotikonů, Smajlíci, svg

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, blog, dokumenty, openOffice, word, pozvánky, Twitter, webové stránky, web, profil, fotokniha, prezentace, referáty, památník, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Žákyně ke stáhnutí, obrázek Dakota zdarma nebo klipart Úhlová bruska ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.