Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ženich, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ženich zdarma ke stažení

Ženich je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Ženich je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ženich ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 915 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ženich je v sekci Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Meloun cukrový ke stažení Podívejte se i na obrázek Zlaté D ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté H zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, free, vektorový obrázek, download, grafika, Ženich, ke stažení, Muži, svg, vektor, cliparts, kliparty, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, blog, Instagram, fotokniha, avatar, dokument, profil, Pinterest, plakáty, PowerPoint, seminární práce, škola, inkscape, referáty, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Filipíny ke stažení, klipart Zlaté P ke stáhnutí nebo ilustrace Zlaté T zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.