Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ženich (Muži) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ženich zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ženich. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ženich? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Ženich ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 915 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Jarno

Obrázek, klipart pojmenovaný Ženich můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Ženich se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dům na stromě ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Životní prostředí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Fotbalista zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, vektor, grafika, download, Ženich, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, svg, free, Ženich, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, webové stránky, video, plakát, škola, eshop, fotografie, vizitky, office, seminární práce, openOffice, textové dokumenty, tiskoviny, magazín, PowerPoint, avatar, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Veselý smajlík zdarma, vektorový klipart Kobra ke stažení nebo vektorový obrázek Školní penál ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.