Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ženich (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ženich zdarma ke stažení

Ženich je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ženich nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ženich? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ženich ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 915 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Jarno

Sdílejte klipart nazvaný Ženich se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Ženich se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor M4C ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maminka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šedá stuha ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, Ženich, free, download, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, Ženich, zdarma, obrázek, Muži, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: eshop, Twitter, corelDraw, Adobe Illustrator, referáty, fotokniha, plakát, wordpress, prezentace, PowerPoint, textové dokumenty, časopis, plakáty, pozvánky, kalendář, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Panda ke stáhnutí, obrázek, klipart Žehlička zdarma nebo vektorový klipart Zákaz trollování zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.