Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kombajn, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kombajn zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kombajn. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kombajn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x751
1280x601
800x375
500x235
160x75

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 693 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kombajn je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DVD zdarma Podívejte se i na ilustrace Vlajka Súdánu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červené P ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, Kombajn, download, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, Kombajn, Doprava, grafika, ke stáhnutí, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, dokumenty, profil, škola, openOffice, Twitter, plakáty, prezentace, blog, památník, kalendář, inkscape, časopis, profilovka, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Malířský váleček zdarma, vektor Levhart ke stažení nebo obrázek Zlatá ryba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.