Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kombajn (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kombajn stahujte zdarma

Kombajn je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kombajn stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kombajn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x751
1280x601
800x375
500x235
160x75

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 693 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Líbí se vám klipart Kombajn? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Kombajn je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Trpajzlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Camembert ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Světlemodrá medúza ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, cliparts, Doprava, ke stáhnutí, Kombajn, klipart, grafika, download, svg, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stažení, Kombajn

Doporučené použití klipartu: časopis, office, Adobe Illustrator, články, prospekty, brožury, dokument, PowerPoint, textové dokumenty, Zoner Callisto, bakalářská práce, Facebook, profilovka, corelDraw, deníček, openOffice, koláž

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Kuřátko ke stažení, klipart Sushi s čajem ke stažení nebo vektor Opice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.