Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kombajn, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kombajn zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kombajn. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kombajn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x751
1280x601
800x375
500x235
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 693 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kombajn je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeniny číslo 0 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sporák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krteček ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, obrázek, grafika, zdarma, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Doprava, vektorový obrázek, free, ke stažení, Kombajn, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, prezentace, památník, openOffice, plakáty, dokument, referáty, blog, office, články, profilovka, PowerPoint, Pinterest, corelDraw, škola, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Chlap ke stáhnutí, klipart Veselý sněhulák zdarma nebo ilustrace Cherry rajčata ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.