Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bota, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bota zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bota. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bota ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bota zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bota ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bota ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 629 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bota patří do sekce Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pošťák zdarma Podívejte se i na klipart Mandelinka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Stromový dům ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Bota, download, ilustrace, ke stažení, klipart, vektor, free, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Bota, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, články, kalendář, plakáty, škola, inkscape, textové dokumenty, dokumenty, profilovka, památník, PowerPoint, web, seminární práce, fotokniha, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Tenista zdarma, ilustrace Znamení střelec ke stažení nebo vektor Větrný mlýn ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.