Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Váleček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Váleček zdarma ke stažení

Váleček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Váleček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váleček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Váleček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váleček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1270
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 154 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nbcorp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Váleček je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené D ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Abstraktní květ zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Trumpeta ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, cliparts, Jídlo, grafika, free, download, ilustrační obrázek, Váleček, ilustrace, vektor, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Pinterest, blog, web, profil, Adobe Illustrator , dokument, webové stránky, články, Twitter, prezentace, Facebook, referáty, plakáty, avatar, škola

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kovová píšťalka ke stáhnutí, vektor Zubatá zdarma nebo obrázek Čarodějnické rekvizity ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.