Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Váleček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Váleček zdarma ke stažení

Váleček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Váleček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váleček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Váleček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Váleček ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1270
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 154 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nbcorp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Váleček se nachází v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zamilovaný smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Mlýnek na maso ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mrakodrapy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, kliparty, svg, free, vektor, cliparts, ilustrace, klipart, Váleček, vektorový obrázek, obrázek, Váleček, ke stáhnutí, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, word, dokument, PowerPoint, Instagram, dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, corelDraw, prezentace, profilovka, škola, časopis, fotokniha, památník, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor OTS ke stažení, obrázek Šipka vpravo ke stáhnutí nebo klipart Slečna pokladní zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.