Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart PET láhev (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PET láhev zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PET láhev. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek PET láhev ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PET láhev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart PET láhev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PET láhev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

605x1600
484x1280
302x800
189x500
61x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 673 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jose1711

Zaujal vás náš klipart PET láhev? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek PET láhev je v kategorii Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Tamarind ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Treska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Olivový olej zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, PET láhev, grafika, vektor, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, Nápoje, free, klipart, cliparts, PET láhev, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prospekty, avatar, Instagram, PowerPoint, profil, seminární práce, Twitter, openOffice, manuály, webové stránky, plakát, pozvánky, vizitky, deníček, tiskoviny, časopis, diář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Chléb a víno zdarma, vektorový obrázek Zákaznice ke stažení nebo vektor Hrozny ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.