Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart PET láhev (Nápoje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PET láhev zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný PET láhev. Obrázek PET láhev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou PET láhev? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PET láhev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart PET láhev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PET láhev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

605x1600
484x1280
302x800
189x500
61x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jose1711

Potěší nás, pokud budete tento klipart PET láhev sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek PET láhev je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Molekula vody ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pákové kleště zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Motorová pila ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, free, cliparts, PET láhev, vektor, PET láhev, grafika, download, svg, kliparty, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, office, Facebook, dokumenty, články, Instagram, profil, škola, plakáty, inkscape, diář, wordpress, časopis, corelDraw, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zavírací špendlíky ke stáhnutí, vektor Roztleskávačka zdarma nebo obrázek Mapa Burkina Faso zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.