Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart PET láhev, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PET láhev zdarma ke stažení

PET láhev je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart PET láhev v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná PET láhev? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PET láhev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek PET láhev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PET láhev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

605x1600
484x1280
302x800
189x500
61x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jose1711

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart PET láhev patří do sekce Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zdravotní sestra s rouškou zdarma Podívejte se i na vektor Černošský policista ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Foukací harmonika ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, PET láhev, Nápoje, PET láhev, kliparty, cliparts, ilustrace, svg, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, ke stažení, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, Pinterest, památník, textové dokumenty, škola, blog, plakát, Facebook, seminární práce, kalendář, word, prezentace, dokumenty, profilovka, Twitter, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Douglas DC-10 zdarma, obrázek Oncidium ke stažení nebo klipart Šedozelená stužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.