Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rádio, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rádio zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rádio. Kreslená ilustrace Rádio je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rádio? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rádio zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Rádio ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rádio ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Rádio patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Surikata zdarma Podívejte se i na klipart Vandrák ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Čínský Nový rok ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, free, Hudba, vektorový obrázek, klipart, grafika, vektor, Rádio, ilustrace, zdarma, Rádio, obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , pozvánky, dokument, avatar, Facebook, profil, fotokniha, referáty, corelDraw, články, plakát, PowerPoint, textové dokumenty, Twitter, škola, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Buben zdarma, ilustrace Malé písmeno Y ke stažení nebo vektor Voda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.