Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rádio, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rádio zdarma ke stažení

Rádio je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rádio nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rádio zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rádio ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rádio ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 310 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rádio je v sekci Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrý veterán ke stažení Podívejte se i na ilustrace Veselé Velikonoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Moucha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Rádio, cliparts, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, download, Rádio, Hudba, zdarma, svg, vektor, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, časopis, plakát, textové dokumenty, Twitter, Instagram, Pinterest, prezentace, profil, fotokniha, pozvánky, inkscape, PowerPoint, články, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Chroust ke stažení, vektor Lollipop ke stáhnutí nebo obrázek Láska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.