Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytičky (Květiny) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytičky ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kytičky. Stahujte klipart Kytičky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytičky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytičky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytičky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 192 543 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Obrázek, klipart pojmenovaný Kytičky můžete sdílet s kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Klipart Kytičky je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Irsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jiřinka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Myška zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, klipart, ilustrace, zdarma, free, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, cliparts, Květiny, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, word, PowerPoint, Instagram, magazín, referáty, dokumenty, časopis, koláž, Pinterest, brožury, Zoner Callisto, bakalářská práce, prezentace, diář, eshop, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Volant zdarma, obrázek, klipart Antilopa ke stažení nebo obrázek, klipart Zelený diamant ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.