Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý dolar, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý dolar zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zlatý dolar. Kreslená ilustrace Zlatý dolar je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dolar zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý dolar ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dolar ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 737 975 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý dolar je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kongo ke stažení Podívejte se i na obrázek Květy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žirafa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, download, ke stažení, Symboly, Zlatý dolar, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, obrázek, svg, Zlatý dolar, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, seminární práce, profilovka, blog, office, dokumenty, inkscape, články, web, památník, Facebook, plakát, časopis, pozvánky, škola, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Hrnec ke stažení, klipart Pizza ke stáhnutí nebo ilustrace Dálnice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.