Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý dolar (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý dolar ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Zlatý dolar. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zlatý dolar. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dolar zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý dolar ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dolar ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 737 975 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zlatý dolar sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Zlatý dolar je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Tankování ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Barack Obama ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Zapalovač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, ilustrace, cliparts, klipart, free, download, Zlatý dolar, obrázek, zdarma, Zlatý dolar, ke stažení, Symboly, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, časopis, Adobe Illustrator, koláž, manuály, vizitky, textové dokumenty, referáty, prezentace, fotokniha, tiskoviny, logo, bakalářská práce, oznámení, seminární práce, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart AMC Gremlin zdarma, obrázek, klipart Nero ke stažení nebo obrázek, klipart Motýl s květinami ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.