Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ředkev bílá (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ředkev bílá zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ředkev bílá. Stahujte klipart Ředkev bílá v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ředkev bílá? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev bílá zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ředkev bílá ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev bílá ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Ředkev bílá s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Ředkev bílá se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tramvaj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Toyota Hilux zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Kamera ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, free, ke stažení, cliparts, vektor, vektorový obrázek, zdarma, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, PowerPoint, openOffice, památník, web, dokumenty, diář, video, fotokniha, word, eshop, corelDraw, škola, office, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Roztomilá želva ke stáhnutí, vektorový obrázek Jezevčík zdarma nebo vektorový obrázek Sójová omáčka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.