Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ředkev bílá (Zelenina) zadarmo

Obrázek, klipart Ředkev bílá zadarmo

Ředkev bílá je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Doporučujeme stahovat obrázek Ředkev bílá ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev bílá zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkev bílá ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkev bílá ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 398 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Ředkev bílá můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Ředkev bílá se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrý sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mangostana ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Chmel zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Ředkev bílá, free, svg, klipart, ilustrační obrázek, Ředkev bílá, Zelenina, grafika, vektor, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prospekty, diplomová práce, inkscape, openOffice, pozvánky, word, časopis, kalendář, webové stránky, oznámení, dokumenty, wordpress, články, manuály, koláž, video, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Půlnoc zdarma, vektor Motorovka ke stažení nebo vektorový klipart Zlatá stuha ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.