Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart SQL (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart SQL zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je SQL. Klipart SQL je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SQL zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart SQL ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SQL ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 340 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart SQL s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek SQL se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor ISO ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PDF formát zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek JS ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, klipart, vektor, kliparty, zdarma, ke stažení, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, SQL, grafika, SQL, Symboly

Doporučené použití klipartu: office, referáty, seminární práce, Twitter, etikety, wordpress, PowerPoint, web, profilovka, časopis, fotokniha, blog, openOffice, články, Pinterest, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zlaté T ke stáhnutí, obrázek, klipart Srdce z duhy zdarma nebo vektorový klipart Šedý sporťák zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.