Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mleté maso (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mleté maso zdarma ke stažení

Mleté maso je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Mleté maso je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mleté maso lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mleté maso zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Mleté maso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mleté maso ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
978x1280
611x800
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 456 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Susan Gaber / johnny_automatic

Líbí se vám klipart Mleté maso? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Mleté maso je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hnědý jezevčík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Syntezátor ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Santova lebka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, zdarma, Jídlo, cliparts, download, klipart, ke stažení, kliparty, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Mleté maso

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, word, video, Adobe Illustrator, diář, plakát, články, referáty, škola, avatar, prezentace, pozvánky, kalendář, office, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Taco ke stažení, obrázek Plačící smajlík ke stažení nebo vektor Stromobytec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.