Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mleté maso, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mleté maso zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Mleté maso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mleté maso zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mleté maso ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mleté maso ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
978x1280
611x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Susan Gaber / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mleté maso je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bulharsko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Syrena 105 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart LGBT stužka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, kliparty, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, download, svg, free, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Jídlo, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, blog, prezentace, profilovka, word, referáty, web, pozvánky, inkscape, Adobe Illustrator , Instagram, PowerPoint, avatar, dokument, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace JFK ke stáhnutí, vektor Puzzle zdarma nebo obrázek Zdravotní sestřička ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.