Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ženich a nevěsta (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ženich a nevěsta zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ženich a nevěsta. Klipart Ženich a nevěsta je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich a nevěsta zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ženich a nevěsta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženich a nevěsta ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1100
800x687
500x430
160x137

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 125 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Anonymous

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ženich a nevěsta sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Ženich a nevěsta patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rtěnky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znamení býk zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, svg, Ženich a nevěsta, obrázek, free, zdarma, ke stažení, cliparts, Ženich a nevěsta, download, klipart

Doporučené použití klipartu: články, office, plakáty, wordpress, blog, Pinterest, etikety, dokumenty, textové dokumenty, dokument, web, eshop, inkscape, Instagram, kalendář, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ovocný věnec zdarma, vektor 50 euro centů ke stáhnutí nebo obrázek Větrná elektrárna ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.