Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz marihuany, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz marihuany zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zákaz marihuany. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zákaz marihuany nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zákaz marihuany lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz marihuany zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz marihuany ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz marihuany ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 179 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zákaz marihuany je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tyrkysové auto ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zamilovaný drak zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bruneta ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, vektorový obrázek, Symboly, zdarma, svg, klipart, Zákaz marihuany, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace, Zákaz marihuany

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, památník, avatar, profil, Facebook, Twitter, plakáty, časopis, office, dokument, škola, PowerPoint, Instagram, Adobe Illustrator , fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Angkor Vat ke stáhnutí, klipart Mapa Tibetu zdarma nebo ilustrace Americké srdce ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.