Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znak střelec, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak střelec zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Znak střelec. Pakliže si chcete obrázek Znak střelec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Znak střelec? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Znak střelec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak střelec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1502x1600
1202x1280
751x800
470x500
151x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Znak střelec se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté číslo 5 ke stažení Podívejte se i na vektor Červené N ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Velikonoční slepička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, vektor, Znak střelec, grafika, klipart, vektorový obrázek, Symboly, ke stažení, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, webové stránky, Pinterest, časopis, office, články, dokument, seminární práce, Twitter, Instagram, škola, profilovka, blog, Adobe Illustrator , pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Továrna ke stažení, obrázek Krabice mléka ke stáhnutí nebo klipart Jamajka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.