Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žena za počítačem (Ženy) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Žena za počítačem ke stažení zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Žena za počítačem. Stahujte klipart Žena za počítačem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena za počítačem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žena za počítačem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena za počítačem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ArtFavor

Tento obrázek s názvem (Žena za počítačem) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Žena za počítačem patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Raketoplán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čínský Nový rok ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pes ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, grafika, zdarma, download, obrázek, Žena za počítačem, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, free, vektor, cliparts, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, letáky, fotografie, pozvánky, dokument, avatar, Instagram, tiskoviny, word, plakát, inkscape, blog, webové stránky, dokumenty, seminární práce, vizitky, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Růžové brýle ke stažení, obrázek, klipart Počítač ke stažení nebo klipart Rovníková Guinea ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.