Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žena za počítačem, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žena za počítačem zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Žena za počítačem. Kreslená ilustrace Žena za počítačem je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žena za počítačem? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena za počítačem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žena za počítačem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena za počítačem ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žena za počítačem je v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Řepa červená ke stažení Podívejte se i na obrázek Růžičková kapusta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční slepička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žena za počítačem, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, download, svg, obrázek, kliparty, Ženy, ke stažení, ke stáhnutí, free, Žena za počítačem, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, profilovka, profil, inkscape, Adobe Illustrator , škola, openOffice, word, Facebook, textové dokumenty, Twitter, dokument, Instagram, články, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Bangladéš ke stažení, klipart XML ke stáhnutí nebo ilustrace WMA zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.