Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lebka se zkříženými hnáty, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Lebka se zkříženými hnáty. Kreslená ilustrace Lebka se zkříženými hnáty je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Lebka se zkříženými hnáty v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 998 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lil_Mermaid_Girl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lebka se zkříženými hnáty je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté prsteny ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace WAV přípona zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Anarchie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, obrázek, free, kliparty, grafika, svg, vektorový obrázek, vektor, Lebka se zkříženými hnáty, zdarma, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, openOffice, Instagram, články, avatar, word, referáty, Adobe Illustrator , památník, časopis, PowerPoint, Pinterest, blog, plakáty, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Gramofonová deska ke stáhnutí, vektor Pastinák zdarma nebo obrázek Smeták ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.