Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lebka se zkříženými hnáty, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lebka se zkříženými hnáty. Vektorová ilustrace Lebka se zkříženými hnáty je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 998 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lil_Mermaid_Girl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lebka se zkříženými hnáty patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oranžový stromeček zdarma Podívejte se i na vektor Holka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pouta ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, svg, klipart, ke stáhnutí, Lebka se zkříženými hnáty, zdarma, Lebka se zkříženými hnáty, vektorový obrázek, kliparty, download, grafika, cliparts, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, textové dokumenty, památník, škola, pozvánky, Adobe Illustrator , fotokniha, PowerPoint, webové stránky, články, plakáty, plakát, office, Twitter, dokument

Mezi hezké kresby patří i vektor 5 Euro zdarma, obrázek STOP ke stažení nebo klipart Ztlumeno ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.