Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Lebka se zkříženými hnáty (Symboly) zadarmo

Obrázek, klipart Lebka se zkříženými hnáty zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Lebka se zkříženými hnáty. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 998 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Lil_Mermaid_Girl

Zaujal vás náš klipart Lebka se zkříženými hnáty? Potom se podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Lebka se zkříženými hnáty je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ozubená kola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart První místo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zahradní hadice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, svg, klipart, ilustrace, cliparts, download, Lebka se zkříženými hnáty, Symboly

Doporučené použití klipartu: etikety, referáty, články, PowerPoint, prezentace, fotokniha, pozvánky, prospekty, Twitter, Adobe Illustrator, video, vizitky, diář, eshop, časopis, katalog, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Syntezátor zdarma, vektorový klipart Polojasno ke stažení nebo vektor Myška ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.