Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lebka se zkříženými hnáty, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lebka se zkříženými hnáty. Vektorová ilustrace Lebka se zkříženými hnáty je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 998 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lil_Mermaid_Girl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lebka se zkříženými hnáty je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý duch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek 3D smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Binokulární dalekohled ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Lebka se zkříženými hnáty, free, Lebka se zkříženými hnáty, grafika, Symboly, klipart, vektor, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, Twitter, památník, inkscape, profil, pozvánky, PowerPoint, seminární práce, Pinterest, word, škola, web, plakáty, kalendář, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Stromek s dárky ke stáhnutí, klipart Sněhové vločky zdarma nebo ilustrace Toustovač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.