Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílý král, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý král zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bílý král. Klipart Bílý král je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílý král ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílý král je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kytka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelený brouk zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Komár ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, klipart, download, grafika, Bílý král, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Bílý král, cliparts, vektor, free, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, inkscape, referáty, plakát, Instagram, památník, časopis, dokument, blog, Pinterest, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kormorán ke stáhnutí, klipart Socha zdarma nebo ilustrace Chřest ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.