Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílý král, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý král zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bílý král. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bílý král nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílý král ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bílý král je v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černý pěšec ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dolar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Štastný Nový rok zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, zdarma, ilustrační obrázek, Bílý král, kliparty, Bílý král, download, ilustrace, svg, free, klipart, obrázek, vektor, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, office, pozvánky, plakát, word, kalendář, Twitter, inkscape, profilovka, dokumenty, články, Adobe Illustrator , avatar, Pinterest, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Download ke stažení, vektor APP ke stáhnutí nebo obrázek Vánoční vystřihovánka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.