Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílý král (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý král zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bílý král. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Zamlouvá se vám obrázek Bílý král? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílý král ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: DG-RA

Tento obrázek s názvem (Bílý král) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Bílý král je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík ticho ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ural-4320 ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Domácí adresář ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, Bílý král, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, cliparts, kliparty, grafika, Bílý král, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, články, etikety, diář, openOffice, avatar, fotokniha, časopis, seminární práce, inkscape, corelDraw, textové dokumenty, webové stránky, pozvánky, Facebook, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Happy New Year ke stažení, vektorový obrázek Keytar ke stažení nebo vektorový obrázek Prstýnek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.