Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BMW, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný BMW. Klipart BMW je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek BMW ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1257
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 517 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart BMW je v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlak ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jóga zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny číslo 6 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, zdarma, vektor, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, klipart, svg, Auta, grafika, free, BMW, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, office, plakáty, corelDraw, dokument, profil, prezentace, časopis, webové stránky, word, fotokniha, Pinterest, památník, seminární práce, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Slunečno ke stáhnutí, vektor Durian zdarma nebo obrázek Vývrtka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.