Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BMW, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný BMW. Klipart BMW je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart BMW ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1257
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 517 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek BMW je v sekci Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart POTM ke stažení Podívejte se i na obrázek Bongo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Desktopový počítač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, download, kliparty, free, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, BMW, Auta

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, referáty, webové stránky, Twitter, seminární práce, památník, profilovka, inkscape, word, Instagram, časopis, textové dokumenty, blog, avatar, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Jaderná elektrárna ke stažení, klipart Tygr ke stáhnutí nebo ilustrace Ochranné brýle zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.