Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BMW, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název BMW. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek BMW nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný BMW lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart BMW ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1257
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 517 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek BMW se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červený netopýr ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zelená oliva zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dětská lokomotiva ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, BMW, Auta, BMW, svg, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, klipart, download, kliparty, grafika, ke stažení, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Pinterest, seminární práce, blog, profilovka, škola, dokumenty, kalendář, Instagram, časopis, Facebook, plakát, dokument, Adobe Illustrator , pozvánky, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Masožravka ke stáhnutí, ilustrace Monitor zdarma nebo vektor Požární hlásič ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.