Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elfka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Elfka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Elfka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elfka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: juanmontoya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elfka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skladník ke stažení Podívejte se i na vektor Zlatý kříž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Santova asistentka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, vektor, ilustrace, Elfka, download, zdarma, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, Elfka, obrázek, cliparts, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , referáty, dokumenty, blog, PowerPoint, seminární práce, corelDraw, profilovka, kalendář, památník, články, Twitter, inkscape, office, plakáty, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor První místo ke stažení, obrázek Kohout ke stáhnutí nebo klipart Kleště štípačky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.