Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elfka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elfka. Klipart Elfka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Elfka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: juanmontoya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elfka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rakev ke stažení Podívejte se i na klipart Slanina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Retro vzducholoď zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, download, Elfka, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Ženy, grafika, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, textové dokumenty, seminární práce, PowerPoint, openOffice, fotokniha, články, inkscape, blog, časopis, plakát, profilovka, profil, word, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Uran ke stažení, ilustrace Brečící smajlík ke stáhnutí nebo vektor Mandala zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.