Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elfka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elfka. Klipart Elfka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elfka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: juanmontoya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Elfka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smažená vajíčka zdarma Podívejte se i na obrázek Santova lebka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Červený smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, vektor, Ženy, svg, cliparts, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Elfka, ilustrace, grafika, Elfka, download

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, blog, články, Twitter, corelDraw, Facebook, plakáty, škola, Adobe Illustrator , prezentace, office, openOffice, profil, word, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kakao zdarma, klipart Meče a štít ke stažení nebo ilustrace Mandle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.