Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elfka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elfka. Klipart Elfka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elfka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: juanmontoya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elfka se nachází v sekci Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dovolená zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kolie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, Ženy, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, obrázek, Elfka, ke stáhnutí, svg, free, klipart, ilustrační obrázek, download, grafika

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, profilovka, Facebook, profil, prezentace, word, články, Instagram, openOffice, časopis, kalendář, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Lyžař ke stáhnutí, obrázek Ibuprofen zdarma nebo klipart Zlatý kříž ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.