Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Elfka (Ženy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Elfka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Elfka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: juanmontoya

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Elfka s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Elfka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dopravní nehoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá kočka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Titanic zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, Elfka, Ženy, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, kliparty, klipart, Elfka, vektor, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, inkscape, openOffice, Facebook, Adobe Illustrator, plakáty, word, profilovka, textové dokumenty, PowerPoint, škola, články, blog, eshop, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Bílý pěšec zdarma, ilustrace Alarm ke stáhnutí nebo klipart Cigareta ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.