Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elfka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elfka. Klipart Elfka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elfka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: juanmontoya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elfka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno V zdarma Podívejte se i na ilustrace Lincoln ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zelený vrtulník ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, free, cliparts, klipart, vektor, ilustrace, download, ke stažení, Elfka, kliparty, obrázek, Elfka, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: škola, blog, referáty, seminární práce, pozvánky, dokument, avatar, prezentace, časopis, fotokniha, corelDraw, články, profilovka, plakáty, inkscape, web

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vlašský ořech zdarma, vektor Stolní počítač ke stažení nebo obrázek Jahody ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.