Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jordánsko, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jordánsko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jordánsko. Kreslená ilustrace Jordánsko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jordánsko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jordánsko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jordánsko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1432x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 779 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jordánsko je v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart CSS formát ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Severní a Jižní Korea zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Lesbický symbol ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektor, obrázek, grafika, kliparty, svg, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Jordánsko, Jordánsko, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, avatar, corelDraw, openOffice, referáty, seminární práce, PowerPoint, časopis, dokumenty, word, Adobe Illustrator , office, web, památník, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Tank ke stáhnutí, klipart Párek v rohlíku zdarma nebo ilustrace Středoafrická republika ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.