Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mil Mi-17 (Doprava) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mil Mi-17 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mil Mi-17. Vektorová ilustrace Mil Mi-17 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Mil Mi-17? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mil Mi-17 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mil Mi-17 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mil Mi-17 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x480
1280x384
800x240
500x150
160x48

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 058 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Mil Mi-17? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Mil Mi-17 je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialový dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Formule 1 zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Vitamín B3 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Mil Mi-17, Doprava, ke stažení, kliparty, ilustrace, svg, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, free, grafika

Doporučené použití klipartu: články, Twitter, fotokniha, profilovka, Pinterest, Facebook, časopis, škola, profil, word, openOffice, Instagram, prezentace, webové stránky, pozvánky, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Chůva ke stáhnutí, vektorový obrázek Papilio glaucus zdarma nebo vektorový obrázek Znamení lev zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.