Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malé písmeno F, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno F zdarma ke stažení

Malé písmeno F je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Malé písmeno F je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Malé písmeno F? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno F zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malé písmeno F ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno F ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Malé písmeno F se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pizza Capricciosa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Radiace zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Somálsko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, grafika, vektor, cliparts, svg, Malé písmeno F, ilustrační obrázek, ilustrace, download, obrázek, klipart, zdarma, Malé písmeno F, free

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, škola, PowerPoint, web, referáty, dokument, corelDraw, prezentace, Adobe Illustrator , Pinterest, Twitter, články, kalendář, pozvánky, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Topinkovač ke stáhnutí, obrázek Zlaté K zdarma nebo klipart Levhart ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.