Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Malé písmeno F (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno F zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Malé písmeno F. Klipart Malé písmeno F je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Malé písmeno F? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno F zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malé písmeno F ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno F ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Malé písmeno F s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Malé písmeno F se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bangladéš ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dudy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bizon ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ilustrace, vektor, free, kliparty, svg, download, ke stáhnutí, klipart, Malé písmeno F, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Malé písmeno F, zdarma

Doporučené použití klipartu: wordpress, dokumenty, Facebook, avatar, blog, Adobe Illustrator, video, textové dokumenty, prezentace, webové stránky, word, Instagram, corelDraw, office, články, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek XML ke stáhnutí, obrázek, klipart OTS zdarma nebo vektorový klipart Churchill zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.