Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Větroměr (Věda) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Větroměr. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Větroměr ve formátu SVG. Zamlouvá se vám obrázek Větroměr? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Větroměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: H.M.Sommerer / kubitus

Potěší nás, pokud budete tento klipart Větroměr sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Větroměr je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Winston Churchill ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Navigace zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Odšťavňovač ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, svg, cliparts, grafika, ke stažení, obrázek, download, ke stáhnutí, Věda, Větroměr, free, vektor, zdarma, Větroměr

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, profilovka, pozvánky, škola, avatar, prezentace, diář, office, dokument, video, wordpress, corelDraw, Instagram, Pinterest, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart PET láhve ke stáhnutí, vektor Arara zdarma nebo obrázek Činely zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?