Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Větroměr (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Větroměr. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Větroměr. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Větroměr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Větroměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: H.M.Sommerer / kubitus

Potěší nás, pokud budete tento klipart Větroměr sdílet s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Větroměr je v kategorii Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Skluzavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saxofonista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Profiterolky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Větroměr, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, download, Věda, zdarma, kliparty, Větroměr, obrázek, svg, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, webové stránky, časopis, PowerPoint, seminární práce, plakát, pozvánky, Twitter, avatar, Adobe Illustrator, kalendář, blog, textové dokumenty, wordpress, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Vstup zakázán zdarma, obrázek Chléb ke stáhnutí nebo vektor Galgán nachový ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?