Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Větroměr (Věda) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větroměr stahujte zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Větroměr. Obrázek Větroměr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Větroměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: H.M.Sommerer / kubitus

Tento obrázek s názvem (Větroměr) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový klipart Větroměr patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Solární dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Přímočará pila ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, free, klipart, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Věda, zdarma, Větroměr, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, grafika, download

Doporučené použití klipartu: referáty, corelDraw, dokumenty, webové stránky, wordpress, diář, PowerPoint, deníček, video, openOffice, dokument, word, Facebook, časopis, Twitter, brožury, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Takoyaki ke stažení, ilustrace Unicorn ke stažení nebo obrázek Bílý jezdec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?