Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Větroměr, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Větroměr je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Větroměr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Větroměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: H.M.Sommerer / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Větroměr patří do sekce Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninový dort zdarma Podívejte se i na vektor Jemen ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Meče ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ilustrační obrázek, Větroměr, ke stažení, klipart, grafika, free, vektor, vektorový obrázek, cliparts, Věda, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator , openOffice, památník, Pinterest, pozvánky, kalendář, web, plakáty, fotokniha, referáty, textové dokumenty, avatar, články, corelDraw, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zlatý retrívr zdarma, obrázek Kempingový vařič ke stažení nebo klipart Tryskáč ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?