Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Větroměr (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Větroměr. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Větroměr ve formátu SVG. Zamlouvá se vám obrázek Větroměr? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Větroměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: H.M.Sommerer / kubitus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Větroměr s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Větroměr patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené Q ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený sršeň ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, download, Větroměr, Větroměr, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg, free, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, eshop, škola, plakáty, časopis, web, dokument, word, office, Twitter, prezentace, referáty, profil, Pinterest, Facebook, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektor Hledání ve složkách ke stažení, ilustrace Mapa Burkina Faso ke stažení nebo klipart JPEG ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?