Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Větroměr, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Větroměr. Vektorová ilustrace Větroměr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Větroměr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Větroměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: H.M.Sommerer / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Větroměr je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční medvídek zdarma Podívejte se i na ilustrace Togo ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, download, Větroměr, Věda, svg, ilustrační obrázek, Větroměr, grafika, ke stažení, zdarma, klipart, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, prezentace, profilovka, inkscape, seminární práce, plakát, časopis, Facebook, Pinterest, Adobe Illustrator , Twitter, pozvánky, kalendář, referáty, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Excel zdarma, vektor Mapa Zambie ke stažení nebo obrázek Mapa Dánska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?