Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Větroměr (Věda) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Větroměr je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Větroměr. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Větroměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: H.M.Sommerer / kubitus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Větroměr s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Větroměr patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dřevěná přepravka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlava zombie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vánoční skřítek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Větroměr, vektor, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, svg, free, kliparty, obrázek, ke stažení, Větroměr, ilustrační obrázek, grafika, Věda

Doporučené použití klipartu: manuály, plakáty, etikety, vstupenky, Instagram, PowerPoint, letáky, diplomová práce, časopis, Zoner Callisto, prospekty, brožury, corelDraw, office, koláž, články, web

Mezi hezké kresby patří i vektor Šedá složka ke stažení, ilustrace Unicorn ke stažení nebo klipart Karavan ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?