Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pomeranč (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pomeranč zdarma ke stažení

Pomeranč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Pomeranč je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranč zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Pomeranč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranč ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1368
1280x1095
800x684
500x428
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 641 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: kimu / kimu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pomeranč sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Pomeranč je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tenista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fotoaparát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hřbitov zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pomeranč, cliparts, download, vektor, grafika, free, ilustrace, Ovoce, ke stažení, kliparty, svg, Pomeranč, klipart, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, plakát, Twitter, manuály, Facebook, Adobe Illustrator, dokument, plakáty, vizitky, vstupenky, památník, časopis, tiskoviny, profilovka, openOffice, brožury, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace HTML zdarma, vektor Aljaška ke stažení nebo ilustrace Hnědá stuha ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.