Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pomeranč, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pomeranč zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pomeranč. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Pomeranč. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranč zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pomeranč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranč ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1368
1280x1095
800x684
500x428
160x137

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 641 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kimu / kimu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pomeranč se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninové číslo 4 ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Slovenska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace DVD mechanika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, free, kliparty, ke stažení, Pomeranč, ke stáhnutí, klipart, zdarma, vektor, Pomeranč, grafika, svg, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, časopis, inkscape, avatar, word, plakáty, web, plakát, webové stránky, fotokniha, office, PowerPoint, články, škola, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Nebozez ke stažení, obrázek Věž ke stáhnutí nebo klipart Zlaté C zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.