Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pomeranč, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pomeranč zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pomeranč. Klipart Pomeranč je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranč zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Pomeranč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pomeranč ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1368
1280x1095
800x684
500x428
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 641 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kimu / kimu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pomeranč se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DNA ke stažení Podívejte se i na klipart Červené K ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Franklin Roosevelt zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ovoce, ke stažení, Pomeranč, obrázek, kliparty, vektor, grafika, cliparts, zdarma, svg, Pomeranč

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, plakáty, pozvánky, webové stránky, časopis, Facebook, web, plakát, openOffice, blog, textové dokumenty, seminární práce, word, památník, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Studentka ke stažení, ilustrace Ruská mapa ke stáhnutí nebo vektor Fialový dárek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.