Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strašák na poli, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašák na poli zdarma ke stažení

Strašák na poli je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Strašák na poli. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák na poli zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strašák na poli ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák na poli ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 551 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strašák na poli se nachází v sekci Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růžový stromek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Havíř zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Flétna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, cliparts, Strašák na poli, vektorový obrázek, svg, Strašák na poli, kliparty, free, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, inkscape, seminární práce, Twitter, prezentace, plakát, profil, Adobe Illustrator , Pinterest, kalendář, blog, časopis, word, avatar, dokument, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kytice karafiátů ke stáhnutí, obrázek Umělý horizont zdarma nebo klipart Hudební CD ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.