Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strašák na poli, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašák na poli zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Strašák na poli. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strašák na poli? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák na poli zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašák na poli ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák na poli ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 551 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strašák na poli je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pravoslavný kostel zdarma Podívejte se i na obrázek Jeřáb ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kočičky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Strašák na poli, Strašák na poli, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, vektor, klipart, free, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, Halloween, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, plakát, pozvánky, Adobe Illustrator , Pinterest, PowerPoint, škola, profilovka, corelDraw, fotokniha, textové dokumenty, avatar, prezentace, webové stránky, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Světelný řetěz zdarma, klipart Požární tlačítko ke stažení nebo ilustrace Rýžovar ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.