Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rytíř (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rytíř zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rytíř. Klipart Rytíř je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Rytíř? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rytíř zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rytíř ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rytíř ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

806x1600
645x1280
403x800
252x500
81x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 457 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: tzunghaor

Tento obrázek s názvem (Rytíř) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Rytíř je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Turkmenistán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart LCD televize ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Závodní auto ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, vektorový obrázek, ke stažení, Rytíř, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, kliparty, grafika, download, zdarma, free, cliparts, obrázek, Rytíř

Doporučené použití klipartu: dokument, články, webové stránky, památník, diář, seminární práce, video, Facebook, fotokniha, časopis, inkscape, kalendář, openOffice, Instagram, profil, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Elektrický zvonek ke stažení, klipart Snovačka jedovatá ke stažení nebo ilustrace Vánoce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.