Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Okurek, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Okurek zdarma ke stažení

Okurek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Okurek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Okurek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Okurek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mray

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Okurek se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květinová mřížka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Myšlenky na Vánoce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Svazijsko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Okurek, cliparts, ke stáhnutí, Okurek, download, Zelenina, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, svg, klipart, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, dokumenty, dokument, prezentace, webové stránky, plakát, inkscape, Facebook, PowerPoint, openOffice, web, profil, články, plakáty, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vikingská loď ke stáhnutí, obrázek Pelikán zdarma nebo klipart Ozdoba s vločkou ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.