Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Okurek, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Okurek zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Okurek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Okurek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Okurek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mray

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Okurek se nachází v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kudlanka nábožná ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Valentýnské pozadí zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Barometr ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Okurek, download, svg, ilustrace, vektor, obrázek, zdarma, Zelenina, Okurek, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, inkscape, Adobe Illustrator , profilovka, corelDraw, seminární práce, openOffice, office, Facebook, články, kalendář, památník, blog, webové stránky, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Hummus ke stáhnutí, ilustrace Thomas Alva Edison zdarma nebo vektor Pánev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.