Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Okurek (Zelenina) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Okurek zadarmo ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Okurek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Okurek ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Okurek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Okurek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 314 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mray

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Okurek s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Okurek se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Public Domain ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Větrná elektrárna zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Kudlanka nábožná ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, download, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, free, kliparty, Zelenina

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profil, oznámení, openOffice, office, dokumenty, Zoner Callisto, plakát, etikety, PowerPoint, škola, diplomová práce, seminární práce, letáky, Twitter, brožury, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Zlaté V ke stáhnutí, obrázek, klipart Žákyně ke stažení nebo vektorový obrázek Hroch zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.