Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený sršeň, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení

Zelený sršeň je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zelený sršeň je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zelený sršeň v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelený sršeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 87 125 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mabroox

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelený sršeň je v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hříbky zdarma Podívejte se i na obrázek Popkorn ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sešívačka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Hmyz, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, obrázek, klipart, Zelený sršeň, grafika, svg, download, Zelený sršeň, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profilovka, prezentace, články, Facebook, profil, office, textové dokumenty, corelDraw, webové stránky, openOffice, fotokniha, Instagram, škola, Pinterest, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zavírací špendlík zdarma, klipart Japonská kuchyně ke stažení nebo ilustrace BMW ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.