Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený sršeň (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Zelený sršeň. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený sršeň ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 87 125 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mabroox

Sdílejte klipart nazvaný Zelený sršeň s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Zelený sršeň se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý veterán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Honda HA-420 zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Elektrický článek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, zdarma, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, obrázek, Zelený sršeň, ke stažení, Hmyz, svg, free, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, office, dokument, word, plakát, články, openOffice, kalendář, prospekty, deníček, katalog, brožury, corelDraw, Instagram, Twitter, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Sushi ke stáhnutí, vektorový obrázek Digitální číslo 3 ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pixie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.