Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený sršeň, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení

Zelený sršeň je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zelený sršeň je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zelený sršeň v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený sršeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 87 125 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mabroox

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelený sršeň je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kojenec zdarma Podívejte se i na ilustrace Žluté vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pampeliška ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Hmyz, svg, download, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Zelený sršeň, Zelený sršeň, cliparts, grafika, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, články, památník, škola, Twitter, blog, Adobe Illustrator , dokumenty, seminární práce, inkscape, textové dokumenty, Instagram, fotokniha, plakáty, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Čajová konvice zdarma, vektor Růžové vajíčko ke stažení nebo obrázek Radiové vlny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.