Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený sršeň, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení

Zelený sršeň je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zelený sršeň je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zelený sršeň v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený sršeň ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 87 125 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mabroox

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelený sršeň je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ruská mapa ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kultivátor zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční zvonek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, free, Zelený sršeň, klipart, ilustrace, zdarma, download, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, Facebook, avatar, textové dokumenty, plakát, fotokniha, Pinterest, profilovka, články, Instagram, office, PowerPoint, inkscape, pozvánky, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vražda ke stáhnutí, vektor Jamajka zdarma nebo obrázek Angrešt ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.