Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zelený sršeň (Hmyz) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený sršeň zadarmo ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zelený sršeň. Vektorová ilustrace Zelený sršeň je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený sršeň ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený sršeň ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 87 125 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mabroox

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zelený sršeň s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Zelený sršeň patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Láhev vína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cigareta zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gejša hudebnice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, Zelený sršeň, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, Zelený sršeň, Hmyz, ke stažení, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, bakalářská práce, video, prospekty, deníček, avatar, letáky, Facebook, plakáty, webové stránky, etikety, referáty, Pinterest, Instagram, magazín, PowerPoint, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Čokoláda ke stáhnutí, vektorový obrázek Digitální číslo 3 ke stáhnutí nebo klipart Citroen 2CV4 zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.