Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart XLT (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XLT zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je XLT. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek XLT ve formátu SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart XLT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 044 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (XLT) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek XLT je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Čajový obřad ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Foukací harmonika ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Roztomilá želva ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: XLT, Symboly, grafika, XLT, svg, free, klipart, download, ilustrace, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, pozvánky, blog, Facebook, PowerPoint, Twitter, textové dokumenty, škola, inkscape, brožury, tiskoviny, manuály, dokument, diář, fotokniha, seminární práce, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mapa Utahu ke stažení, vektorový klipart Faraonští smajlíci ke stažení nebo obrázek, klipart Pejsánek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.