Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Řepa (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řepa zdarma ke stažení

Řepa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Řepa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Řepa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 793 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Řepa s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Řepa se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pařáty smrtky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modří smajlíci zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek MPG ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, cliparts, free, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, Zelenina, klipart, ilustrace, svg, download, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, profilovka, word, diář, avatar, plakát, Twitter, škola, seminární práce, textové dokumenty, časopis, referáty, video, památník, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Strašák na poli ke stáhnutí, obrázek, klipart Fotbalista zdarma nebo vektorový klipart Radiopřijímač zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.