Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Řepa, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řepa zdarma ke stažení

Řepa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Řepa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Řepa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Řepa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 793 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Řepa patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Harry Truman zdarma Podívejte se i na klipart Nepitná voda ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rudý kříž ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Řepa, cliparts, Zelenina, grafika, vektor, obrázek, free, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, download, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , plakáty, kalendář, články, prezentace, Facebook, blog, referáty, corelDraw, openOffice, časopis, dokumenty, Pinterest, avatar, profilovka, profil

Mezi hezké kresby patří i klipart Správně zdarma, ilustrace Znak ryby ke stažení nebo vektor Mrňous ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.