Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kompas (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompas zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kompas. Klipart Kompas je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kompas? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompas zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kompas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompas ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1592x1600
1274x1280
796x800
498x500
159x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 691 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Kompas můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Kompas je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šampaňské ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozor, smrt! ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Sanitka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, ke stažení, svg, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Kompas, klipart, free, ilustrační obrázek, obrázek, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, články, blog, webové stránky, škola, wordpress, Twitter, openOffice, Adobe Illustrator, diář, dokument, web, office, plakáty, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Energetický nápoj zdarma, vektorový klipart Rozteklá čokoláda ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Barometr ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.