Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kompas (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompas zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kompas. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kompas. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kompas v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompas zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kompas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompas ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1592x1600
1274x1280
796x800
498x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 691 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Zaujal vás náš klipart Kompas? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Kompas je v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zdravotní sestra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vysmátý smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeninové číslo 5 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Přístroje, zdarma, obrázek, vektor, ke stáhnutí, free, Kompas, cliparts, svg, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: web, word, Facebook, etikety, deníček, plakát, webové stránky, PowerPoint, profil, eshop, památník, avatar, kalendář, Twitter, video, openOffice, vizitky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Digitální znak 0 zdarma, obrázek, klipart Váha zdarma nebo vektor Cukroví ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.