Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kavárnička, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kavárnička zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kavárnička. Vektorová ilustrace Kavárnička je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárnička zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kavárnička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárnička ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kavárnička je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mikuláš a čert zdarma Podívejte se i na ilustrace Lžička ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart XLTM ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kavárnička, vektorový obrázek, cliparts, klipart, free, Stavby, ke stažení, zdarma, Kavárnička, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, grafika, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, textové dokumenty, Pinterest, plakáty, blog, Instagram, prezentace, PowerPoint, fotokniha, avatar, Facebook, web, office, plakát, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Srdce z duhy zdarma, vektor Sójová omáčka ke stažení nebo obrázek Kropenatá vajíčka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.