Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kavárnička (Stavby) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kavárnička zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kavárnička. Obrázek Kavárnička je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárnička zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Kavárnička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárnička ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 933 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Kavárnička) můžete sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Kavárnička je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlatý zavináč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční beránek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Řadové domy ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kavárnička, ke stažení, cliparts, download, ke stáhnutí, Stavby, grafika, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma, Kavárnička, free, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, eshop, kalendář, wordpress, koláž, Pinterest, letáky, pozvánky, Twitter, diář, video, Instagram, fotografie, etikety, Zoner Callisto, prospekty, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Tropická ryba ke stažení, obrázek, klipart Oranžová mašle ke stažení nebo obrázek, klipart Rudá hvězda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.