Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kavárnička (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kavárnička zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kavárnička. Stahujte klipart Kavárnička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kavárnička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárnička zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kavárnička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárnička ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kavárnička s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Kavárnička se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sushi s čajem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trumpeta zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlaté Q ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, svg, zdarma, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, grafika, Stavby, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, word, textové dokumenty, Facebook, eshop, plakáty, časopis, openOffice, webové stránky, Twitter, corelDraw, blog, avatar, pozvánky, články

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Růžová stužka ke stáhnutí, obrázek, klipart Hříbky zdarma nebo vektorový klipart Kadibudka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.