Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metan, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metan zdarma ke stažení

Metan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Metan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metan ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 495 364 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Metan se nachází v sekci Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vyplazený jazyk ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Floridy zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžové tulipány ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, obrázek, Věda, ke stažení, free, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, svg, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, prezentace, referáty, blog, openOffice, Instagram, Facebook, web, škola, Twitter, články, avatar, pozvánky, corelDraw, dokument, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kokosový ořech ke stáhnutí, obrázek Věžák zdarma nebo klipart Digitální znak 4 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.