Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdcový rámeček (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Srdcový rámeček. Vektorová ilustrace Srdcový rámeček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdcový rámeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1189
1280x952
800x595
500x372
160x119

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 236 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Srdcový rámeček s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Srdcový rámeček se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ospalá dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Reportérka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Puntíkovaná mašle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, download, Láska, free, Srdcový rámeček, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektor, kliparty, grafika, Srdcový rámeček, svg

Doporučené použití klipartu: eshop, openOffice, dokument, profilovka, články, wordpress, dokumenty, plakáty, profil, inkscape, textové dokumenty, referáty, kalendář, památník, Instagram, Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek Rozkrojená okurka ke stažení, obrázek, klipart Michelle Trachtenberg ke stažení nebo vektorový klipart MIDI ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.