Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Srdcový rámeček (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Srdcový rámeček. Obrázek Srdcový rámeček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdcový rámeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1189
1280x952
800x595
500x372
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 236 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Srdcový rámeček? Pak se podělte s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Srdcový rámeček se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Romantický dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Austrálie ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Warszawa 210 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stáhnutí, Srdcový rámeček, svg, grafika, vektor, Srdcový rámeček, obrázek, ke stažení, zdarma, klipart, ilustrace, Láska, free

Doporučené použití klipartu: koláž, bakalářská práce, inkscape, letáky, Facebook, etikety, referáty, památník, magazín, vizitky, články, tiskoviny, vstupenky, pozvánky, Zoner Callisto, oznámení, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Těhotná žena ke stažení, obrázek Mapa Španělska zdarma nebo vektorový obrázek Vánoční perníček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.