Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdcový rámeček, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdcový rámeček. Klipart Srdcový rámeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdcový rámeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1189
1280x952
800x595
500x372
160x119

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdcový rámeček se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 3GP ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zajíc zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kraken ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, ke stažení, kliparty, Láska, free, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, Srdcový rámeček, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, Pinterest, články, office, profilovka, web, word, dokument, Facebook, avatar, prezentace, Adobe Illustrator , dokumenty, Instagram, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Svazijsko ke stáhnutí, obrázek Čarodějnice zdarma nebo klipart Kempingový vařič ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.