Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdcový rámeček, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Srdcový rámeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdcový rámeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Srdcový rámeček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdcový rámeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdcový rámeček ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1189
1280x952
800x595
500x372
160x119

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdcový rámeček je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Uplakánek zdarma Podívejte se i na obrázek HTML ikona ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Narozeniny číslo 3 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Srdcový rámeček, cliparts, svg, download, Láska, klipart, ilustrace, free, Srdcový rámeček, kliparty, vektor, zdarma, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, profil, škola, seminární práce, kalendář, prezentace, Twitter, dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape, dokument, plakáty, časopis, Pinterest, památník, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kudlanka zdarma, klipart Osel ke stažení nebo ilustrace Vánoční přání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.