Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krumpáč, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krumpáč zdarma ke stažení

Krumpáč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Krumpáč nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krumpáč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krumpáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 893 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krumpáč je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor MPP ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kdoule zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Prasátkové vejce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Nástroje, grafika, ke stáhnutí, kliparty, download, free, Krumpáč, klipart, Krumpáč, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, časopis, pozvánky, profil, office, Pinterest, dokument, Facebook, dokumenty, referáty, webové stránky, články, PowerPoint, word, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Slovinsko ke stáhnutí, vektor Richard Nixon zdarma nebo obrázek Červený dárek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.