Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krumpáč, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krumpáč zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Krumpáč. Kreslená ilustrace Krumpáč je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Krumpáč? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krumpáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 893 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krumpáč patří do sekce Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Elektromobil zdarma Podívejte se i na vektor Digitální znak 4 ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Prak ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, cliparts, svg, download, ilustrace, grafika, free, obrázek, Nástroje, Krumpáč, klipart, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, Instagram, Pinterest, blog, prezentace, škola, Adobe Illustrator , textové dokumenty, inkscape, profilovka, referáty, seminární práce, avatar, dokumenty, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Artyčok zdarma, obrázek Martináč měsíčitý ke stažení nebo klipart Buben ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.