Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Krumpáč (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krumpáč zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Krumpáč. Vektorový obrázek Krumpáč jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krumpáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 893 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Tento obrázek s názvem (Krumpáč) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Krumpáč se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rybář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Basketbalista ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Šachové figurky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Krumpáč, ilustrace, ke stáhnutí, svg, grafika, Krumpáč, ilustrační obrázek, vektor, download, kliparty, zdarma, cliparts, Nástroje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, corelDraw, Adobe Illustrator, webové stránky, prezentace, plakát, referáty, diář, památník, vizitky, pozvánky, Instagram, textové dokumenty, Twitter, profil, office, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Vuvuzela ke stažení, obrázek Robin Hood zdarma nebo vektorový obrázek Santa dívka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.