Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krumpáč, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krumpáč zdarma ke stažení

Krumpáč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Krumpáč nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krumpáč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Krumpáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 893 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Krumpáč se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Adolf Hitler ke stažení Podívejte se i na klipart Vladimir Putin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červené F zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Nástroje, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Krumpáč, kliparty, free, vektor, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, Adobe Illustrator , prezentace, Twitter, plakáty, openOffice, profil, památník, dokument, Instagram, Facebook, referáty, office, webové stránky, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Žlutá ozdoba ke stažení, ilustrace Elektromobil ke stáhnutí nebo vektor Přesýpací hodiny zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.