Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelená tužka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená tužka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zelená tužka. Vektorový obrázek Zelená tužka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelená tužka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená tužka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelená tužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená tužka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x598
1280x479
800x299
500x187
160x60

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 879 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: klsgfx

Obrázek, klipart pojmenovaný Zelená tužka můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Zelená tužka je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bílá kočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Podzimní list ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Babička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, Zelená tužka, free, svg, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, klipart, Zelená tužka, Ostatní

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, Pinterest, Adobe Illustrator, corelDraw, inkscape, office, textové dokumenty, časopis, PowerPoint, seminární práce, web, openOffice, památník, dokumenty, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Neptun zdarma, klipart Lednička ke stáhnutí nebo ilustrace Červená šachovnice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.