Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový autobus zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fialový autobus. Obrázek Fialový autobus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fialový autobus patří do sekce Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Michael Jackson zdarma Podívejte se i na vektor Evoluce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Gibon ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Doprava, klipart, Fialový autobus, ilustrace, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, obrázek, Fialový autobus, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakáty, Facebook, fotokniha, plakát, profilovka, prezentace, textové dokumenty, dokumenty, web, profil, PowerPoint, časopis, blog, avatar, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektor Mango zdarma, obrázek Dinosaurus ke stažení nebo klipart Policistka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.