Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový autobus zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fialový autobus. Obrázek Fialový autobus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialový autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialový autobus je v sekci Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová růže ke stažení Podívejte se i na obrázek Červené H ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Tanzanie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, Fialový autobus, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Fialový autobus, grafika, svg, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, kalendář, PowerPoint, profilovka, články, openOffice, pozvánky, plakáty, fotokniha, word, blog, office, Instagram, web, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Cool smajlík ke stažení, klipart Mapa České republiky ke stáhnutí nebo ilustrace Žlutá ozdoba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.