Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový autobus zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fialový autobus. Obrázek Fialový autobus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialový autobus je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rumba koule ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální znak F zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pomerančový džus ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, zdarma, svg, ilustrace, Fialový autobus, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, Pinterest, web, textové dokumenty, office, Adobe Illustrator , blog, profilovka, kalendář, prezentace, profil, škola, word, články, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kokosový koktejl ke stáhnutí, vektor Gerald Ford zdarma nebo obrázek Těhulka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.