Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový autobus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Fialový autobus. Klipart Fialový autobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fialový autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fialový autobus patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace URGENT zdarma Podívejte se i na klipart Euro ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Turecka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, svg, vektor, Fialový autobus, kliparty, download, ke stáhnutí, Doprava, grafika, klipart, free, obrázek, Fialový autobus, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokumenty, office, Adobe Illustrator , corelDraw, blog, plakát, dokument, word, inkscape, webové stránky, Facebook, Pinterest, referáty, fotokniha, články

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kluk s knihou zdarma, ilustrace Grammar Nazi ke stažení nebo vektor MP3 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.