Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový autobus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Fialový autobus. Klipart Fialový autobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fialový autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialový autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialový autobus je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nikita Chruščov ke stažení Podívejte se i na obrázek BMW touring ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dýně pirát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, svg, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, obrázek, Fialový autobus, Fialový autobus, ke stažení, download, Doprava, ke stáhnutí, grafika, free

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, Pinterest, Twitter, Adobe Illustrator , dokument, pozvánky, word, blog, PowerPoint, památník, corelDraw, openOffice, textové dokumenty, plakát, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Polární liška ke stažení, klipart Bagr ke stáhnutí nebo ilustrace Jaguár americký zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.