Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důlní vozík, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důlní vozík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Důlní vozík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Důlní vozík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důlní vozík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 532 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Důlní vozík patří do sekce Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kosa smrtky zdarma Podívejte se i na vektor Velikonoční motiv ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilovaný smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, klipart, zdarma, obrázek, ilustrace, cliparts, vektor, download, ilustrační obrázek, svg, kliparty, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Důlní vozík

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, fotokniha, office, časopis, openOffice, profilovka, prezentace, corelDraw, inkscape, pozvánky, Adobe Illustrator , články, textové dokumenty, word, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zvonek zdarma, obrázek Barevná kraslice ke stažení nebo klipart Švédsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)