Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důlní vozík, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důlní vozík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Důlní vozík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Důlní vozík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Důlní vozík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 532 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Důlní vozík se nachází v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno Y ke stažení Podívejte se i na klipart Mil Mi-17 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dárky pod stromkem zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ke stažení, svg, Doprava, Důlní vozík, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, download, free, zdarma, kliparty, Důlní vozík

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, web, Adobe Illustrator , plakáty, dokument, škola, PowerPoint, památník, Facebook, textové dokumenty, kalendář, Instagram, profil, články, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kokosový koktejl ke stažení, ilustrace Valentýnské pozadí ke stáhnutí nebo vektor Růže zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)