Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cihla (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihla zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Cihla. Vektorový obrázek Cihla je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Cihla lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Cihla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1174
1280x939
800x587
500x367
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 408 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Cihla můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Cihla se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Formule 1 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pětieurovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Orel zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Stavby, ilustrace, Cihla, obrázek, zdarma, svg, free, cliparts, Cihla, grafika, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, vstupenky, web, profilovka, plakáty, inkscape, word, textové dokumenty, dokument, Twitter, magazín, corelDraw, časopis, manuály, office, prospekty, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Vánoční stromečky zdarma, ilustrace Cibule kuchyňská ke stažení nebo vektorový obrázek Včelička ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.