Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cihla, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihla zdarma ke stažení

Cihla je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Cihla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cihla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1174
1280x939
800x587
500x367
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cihla patří do sekce Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nebozez zdarma Podívejte se i na vektor Červené auto ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Chmel ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cihla, grafika, svg, Cihla, klipart, cliparts, kliparty, free, download, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, památník, dokumenty, referáty, plakáty, Adobe Illustrator , škola, kalendář, fotokniha, Pinterest, prezentace, články, blog, word, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Meče a štít zdarma, obrázek Sýr ke stažení nebo klipart Žabička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.