Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cihla (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cihla zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Cihla. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cihla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cihla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1174
1280x939
800x587
500x367
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Cihla? Pak se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Cihla je v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Muammar Kaddáfí ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cihla, Stavby, ke stáhnutí, Cihla, klipart, free, ke stažení, download, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, etikety, plakáty, památník, office, časopis, seminární práce, škola, corelDraw, Pinterest, inkscape, web, plakát, pozvánky, wordpress, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vyděšený smajlík ke stažení, obrázek, klipart Strážní věž ke stažení nebo vektorový klipart Odpadky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.