Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cihla, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihla zdarma ke stažení

Cihla je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Cihla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cihla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1174
1280x939
800x587
500x367
160x117

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cihla je v sekci Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nedotýkat se ke stažení Podívejte se i na obrázek Eva u stromu poznání ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Morpho peleides zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cihla, Stavby, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, free, download, zdarma, svg, klipart, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, profil, články, Instagram, corelDraw, Twitter, Pinterest, profilovka, blog, web, textové dokumenty, pozvánky, časopis, prezentace, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Velikonoční slepička ke stažení, klipart Osvětlení ke stáhnutí nebo ilustrace Divočák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.