Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cihla, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cihla zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Cihla. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Cihla. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Cihla lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Cihla ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cihla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1174
1280x939
800x587
500x367
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cihla se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace GPS Navigace ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Jižní Súdán zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Švýcarský nůž ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, obrázek, klipart, ke stažení, svg, ilustrace, free, ilustrační obrázek, Stavby, Cihla, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: word, office, články, openOffice, časopis, fotokniha, dokument, web, Adobe Illustrator , seminární práce, profilovka, avatar, památník, pozvánky, Facebook, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mince 1 euro ke stáhnutí, ilustrace Galgán nachový zdarma nebo vektor Vejce kačenka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.