Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fialová stužka (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová stužka zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Fialová stužka. Stahujte soubor Fialová stužka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 672 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Fialová stužka) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Fialová stužka je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Babočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zimbabwe ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Želvička ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stáhnutí, Symboly, obrázek, vektorový obrázek, download, vektor, kliparty, zdarma, ilustrace, Fialová stužka, ke stažení, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, textové dokumenty, Twitter, plakát, web, vizitky, openOffice, prezentace, brožury, word, office, PowerPoint, corelDraw, magazín, tiskoviny, dokument, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Jmenovka na dárky ke stažení, obrázek, klipart Mlýnek na kafe ke stáhnutí nebo obrázek, klipart VW Scirocco ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.