Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialová stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová stužka zdarma ke stažení

Fialová stužka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Fialová stužka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialová stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 672 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialová stužka je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jaderná elektrárna ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Váhy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kostýmy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Symboly, Fialová stužka, free, grafika, download, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Fialová stužka, klipart

Doporučené použití klipartu: word, Pinterest, škola, webové stránky, office, web, Facebook, kalendář, plakáty, Twitter, blog, PowerPoint, časopis, dokument, avatar, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Brambory ke stáhnutí, klipart Divočák zdarma nebo ilustrace Kontejner ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.