Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdobený stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ozdobený stromeček. Obrázek Ozdobený stromeček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ozdobený stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1582x1600
1265x1280
791x800
494x500
158x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 501 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ozdobený stromeček je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutý zvýrazňovač ke stažení Podívejte se i na obrázek Zlaté T ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Netradiční dárek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ozdobený stromeček, download, svg, obrázek, ilustrace, kliparty, Ozdobený stromeček, free, vektorový obrázek, vektor, cliparts, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, inkscape, Adobe Illustrator , openOffice, dokumenty, profilovka, blog, plakáty, word, kalendář, škola, avatar, časopis, dokument, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Smajlík zpěvák ke stažení, klipart Varhany ke stáhnutí nebo ilustrace Žába zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.