Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ozdobený stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ozdobený stromeček. Stahujte klipart Ozdobený stromeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ozdobený stromeček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Ozdobený stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1582x1600
1265x1280
791x800
494x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 501 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ozdobený stromeček s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Ozdobený stromeček se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak D ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ryba zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Desatero ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, kliparty, vektor, Ozdobený stromeček, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, cliparts, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Ozdobený stromeček, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, video, diář, brožury, avatar, deníček, tiskoviny, manuály, Facebook, magazín, web, wordpress, vizitky, inkscape, profil, seminární práce, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart AI ke stáhnutí, ilustrace Sloní noha ke stažení nebo vektorový obrázek SLK zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.