Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ozdobený stromeček (Vánoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ozdobený stromeček zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ozdobený stromeček. Vektorový obrázek Ozdobený stromeček je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ozdobený stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1582x1600
1265x1280
791x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 501 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ozdobený stromeček s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Ozdobený stromeček se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Skartovací přístroj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Austrálie zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Mangostana ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, kliparty, svg, zdarma, free, ilustrace, cliparts, grafika, Ozdobený stromeček, download, Ozdobený stromeček, Vánoce, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: wordpress, bakalářská práce, vizitky, magazín, office, openOffice, prospekty, kalendář, pozvánky, manuály, diář, letáky, památník, profilovka, články, Facebook, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Portugalsko ke stáhnutí, ilustrace Sloní noha ke stažení nebo vektorový obrázek Azurová medúza zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.