Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ozdobený stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ozdobený stromeček. Klipart Ozdobený stromeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ozdobený stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1582x1600
1265x1280
791x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 501 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Ozdobený stromeček) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Ozdobený stromeček je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Safír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mraveneček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vážky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Vánoce, svg, obrázek, grafika, download, Ozdobený stromeček, ilustrační obrázek, ilustrace, Ozdobený stromeček, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, eshop, profil, profilovka, pozvánky, diář, wordpress, seminární práce, prezentace, články, kalendář, word, Pinterest, referáty, dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Adventní svícen zdarma, vektorový obrázek Smajlík s brýlemi ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Vejce s mašlí ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.