Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ozdobený stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ozdobený stromeček. Kreslená ilustrace Ozdobený stromeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ozdobený stromeček? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ozdobený stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdobený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1582x1600
1265x1280
791x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 501 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ozdobený stromeček s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Ozdobený stromeček patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz trollování ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gabriel Nadeau-Dubois zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zaoceánský parník ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, cliparts, Vánoce, obrázek, download, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, ke stažení, vektor, zdarma, ke stáhnutí, Ozdobený stromeček, grafika

Doporučené použití klipartu: word, wordpress, kalendář, blog, časopis, dokument, inkscape, avatar, video, etikety, seminární práce, web, diář, Adobe Illustrator, corelDraw, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Naši ke stáhnutí, ilustrace Telefon zdarma nebo klipart Býk zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.