Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Šedý stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedý stromeček zdarma ke stažení

Šedý stromeček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Šedý stromeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šedý stromeček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šedý stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 073 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šedý stromeček je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hippie bus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace VW brouk zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hyundai Getz ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, cliparts, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Vánoce, svg, Šedý stromeček, ilustrace, download, free, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, seminární práce, fotokniha, referáty, prezentace, časopis, office, openOffice, textové dokumenty, pozvánky, web, blog, Facebook, dokument, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Citroen 2CV ke stáhnutí, vektor Den matek zdarma nebo obrázek Sókratés ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.