Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Burák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Burák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Burák. Klipart Burák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Burák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Burák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Burák patří do sekce Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černý jezdec zdarma Podívejte se i na vektor Holka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Toyota RAV 4 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, free, download, zdarma, cliparts, grafika, Zelenina, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, vektorový obrázek, Burák, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakáty, webové stránky, PowerPoint, avatar, inkscape, office, prezentace, seminární práce, dokument, časopis, Twitter, referáty, škola, dokumenty, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Déšť zdarma, obrázek Zvonek ke stažení nebo klipart Likvidátorka manželových úspor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.