Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Burák (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Burák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Burák. Doporučujeme stahovat obrázek Burák ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Burák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 586 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Burák s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Burák je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dárce krve ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunečnice ve váze ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Růžový stromek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Burák, ke stáhnutí, svg, Burák, kliparty, klipart, ke stažení, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, download, free, Zelenina, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, magazín, video, seminární práce, wordpress, prospekty, fotokniha, Twitter, brožury, dokumenty, etikety, Pinterest, prezentace, plakát, kalendář, referáty, dokument

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Poslední minuty ke stažení, obrázek, klipart Hrozen vína ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Grammar Nazi ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.