Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Burák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Burák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Burák. Klipart Burák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Burák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Burák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Burák patří do sekce Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Středoafrická republika zdarma Podívejte se i na vektor Mandala ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, kliparty, download, vektor, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, Zelenina, Burák, obrázek, svg, zdarma, cliparts, Burák

Doporučené použití klipartu: avatar, dokument, fotokniha, word, inkscape, PowerPoint, seminární práce, corelDraw, profilovka, památník, Pinterest, referáty, webové stránky, Facebook, kalendář, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Rakev zdarma, obrázek Pravítko ke stažení nebo klipart Psí stopa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.