Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Burák (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Burák zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Burák. Vektorový obrázek Burák jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Burák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 586 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Burák? Potom se podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Burák je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Saxofon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šipka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Koloběžka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Burák, obrázek, klipart, svg, kliparty, zdarma, ke stažení, Burák, ke stáhnutí, Zelenina

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, wordpress, letáky, logo, koláž, eshop, openOffice, Instagram, tiskoviny, bakalářská práce, magazín, video, manuály, Facebook, brožury, vstupenky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Potápěč zdarma, obrázek, klipart Hrozen vína ke stáhnutí nebo ilustrace Kozorožec ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.