Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Burák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Burák zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Burák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Burák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Burák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Burák patří do sekce Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Salát zdarma Podívejte se i na klipart Lama ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Čokoládové vajíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, download, cliparts, svg, Burák, vektorový obrázek, Zelenina, Burák, obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, web, webové stránky, profilovka, články, fotokniha, památník, Twitter, Pinterest, časopis, pozvánky, inkscape, prezentace, Adobe Illustrator , Instagram, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Stará bába zdarma, ilustrace Oranžový diamant ke stažení nebo vektor Corvette ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.