Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Burák (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Burák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Burák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Burák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Burák? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Burák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 586 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Burák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Burák je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Japonská kuchyně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Energy drink ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Venuše zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, Burák, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, Burák, Zelenina, svg, obrázek, free, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, pozvánky, Instagram, referáty, textové dokumenty, Facebook, avatar, prezentace, památník, plakát, diář, blog, Pinterest, kalendář, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Virtuální realita zdarma, vektorový klipart Pozoun ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Prezentace ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.