Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Burák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Burák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Burák. Klipart Burák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Burák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Burák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Burák je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční zajíček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Náramkové hodinky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pozor, smrt! ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Burák, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, svg, free, ke stáhnutí, klipart, zdarma, vektorový obrázek, download, Zelenina, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, web, Twitter, textové dokumenty, corelDraw, Pinterest, pozvánky, škola, Adobe Illustrator , avatar, webové stránky, PowerPoint, památník, časopis, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Oběšenec ke stáhnutí, vektor Dítě v kostýmu zdarma nebo obrázek Mapa Brazílie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.