Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek SHP soubor (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SHP soubor zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je SHP soubor. Obrázek SHP soubor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná SHP soubor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SHP soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek SHP soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SHP soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 628 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli SHP soubor s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart SHP soubor je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Elektrická kytara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dovolená zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mandolína ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, SHP soubor, grafika, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, SHP soubor, Symboly, ilustrace, cliparts, svg, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: brožury, inkscape, kalendář, Twitter, video, eshop, katalog, manuály, web, škola, profil, vizitky, plakáty, Facebook, word, pozvánky, deníček

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Ponorka ke stáhnutí, obrázek Sašimi suši ke stáhnutí nebo ilustrace Hoblík zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.