Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart SHP soubor (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SHP soubor zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - SHP soubor. Klipart SHP soubor je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SHP soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek SHP soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SHP soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 628 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart SHP soubor s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart SHP soubor se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dolar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tlačící smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Brečící smajlík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, kliparty, ilustrace, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, grafika, svg, SHP soubor, SHP soubor, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, plakáty, Adobe Illustrator, seminární práce, profil, blog, web, avatar, office, Facebook, PowerPoint, dokumenty, fotokniha, word, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bouračka ke stažení, obrázek, klipart Červené T ke stažení nebo vektorový klipart Rak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.