Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek SHP soubor, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SHP soubor zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je SHP soubor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek SHP soubor ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SHP soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek SHP soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SHP soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 628 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart SHP soubor se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zahradní hadice ke stažení Podívejte se i na vektor Housle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté číslo 4 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, kliparty, ilustrace, SHP soubor, cliparts, klipart, download, ilustrační obrázek, SHP soubor, svg, free, ke stažení, vektorový obrázek, Symboly

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, seminární práce, dokumenty, škola, plakáty, referáty, word, Twitter, profilovka, Pinterest, památník, kalendář, prezentace, fotokniha, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Anakonda ke stažení, obrázek SH ke stáhnutí nebo klipart Auto zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.