Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart John Dalton (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart John Dalton zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název John Dalton. Pakliže si chcete obrázek John Dalton stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek John Dalton v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart John Dalton zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart John Dalton ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart John Dalton ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1258
1280x1007
800x629
500x393
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 240 880 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart John Dalton? Potom se podělte s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek John Dalton patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Diazepam ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Emotikon duch ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Větrný mlýn zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: John Dalton, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, download, vektorový obrázek, John Dalton, Osobnosti, obrázek, svg, kliparty, vektor, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, openOffice, video, dokumenty, památník, pozvánky, wordpress, dokument, prezentace, avatar, inkscape, referáty, Facebook, škola, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kuchař zdarma, vektor Mušle ke stáhnutí nebo obrázek Veselé Velikonoce ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.