Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dortík (Jídlo) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dortík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dortík. Klipart Dortík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dortík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dortík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 674 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dortík s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Dortík patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelené olivy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Havran zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Dámské kolo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, kliparty, Jídlo, cliparts, svg, Dortík, Dortík, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, ilustrace, download, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: oznámení, openOffice, bakalářská práce, seminární práce, office, Pinterest, Instagram, textové dokumenty, Twitter, fotografie, dokument, Facebook, katalog, koláž, škola, profilovka, wordpress

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Hladový smajlík ke stáhnutí, vektorový klipart Páv zdarma nebo klipart Tuřín zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.