Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortík, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dortík. Klipart Dortík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dortík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dortík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 674 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dortík je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 50 euro centů ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pět dýní zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červené J ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dortík, ilustrační obrázek, cliparts, svg, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, free, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, obrázek, download, Jídlo

Doporučené použití klipartu: plakát, články, památník, seminární práce, plakáty, pozvánky, prezentace, dokument, Adobe Illustrator , Pinterest, Twitter, profilovka, webové stránky, corelDraw, PowerPoint, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Šedá stužka ke stáhnutí, klipart Celopéro zdarma nebo ilustrace Su Ťij ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.