Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dortík (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dortík. Obrázek Dortík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dortík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dortík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 674 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Dortík můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Dortík je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Angkor Vat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jamajka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Charles Darwin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, Dortík, klipart, zdarma, Jídlo, Dortík, free, cliparts, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, profilovka, škola, prezentace, PowerPoint, kalendář, seminární práce, Instagram, word, dokumenty, office, wordpress, eshop, profil, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart MIDI zdarma, vektorový klipart Kytara ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Lori zelenokřídlý ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.