Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dortík (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortík zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Dortík. Kreslená ilustrace Dortík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dortík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 674 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Dortík s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Dortík se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dýně major ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ventilátor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Beruška ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Dortík, free, cliparts, svg, klipart, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, Jídlo, kliparty, ilustrační obrázek, Dortík, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, textové dokumenty, office, PowerPoint, avatar, eshop, referáty, blog, video, dokumenty, dokument, časopis, plakáty, wordpress, památník, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Špenát ke stáhnutí, obrázek, klipart Ninja zdarma nebo vektorový klipart Romantický dárek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.