Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dortík (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dortík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dortík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dortík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortík ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 674 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dortík s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Dortík patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Krteček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závodní helma ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Evropy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Jídlo, svg, grafika, klipart, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Dortík, download, kliparty, zdarma, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, webové stránky, profil, seminární práce, prezentace, Pinterest, památník, plakáty, inkscape, kalendář, office, články, dokument, wordpress, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Kompas ke stažení, vektorový klipart Růžová rtěnka ke stažení nebo obrázek, klipart Turkmenistán ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.